O mnie

Dane podstawowe

AfektNazywam się afekt i pod tym właśnie nickiem, jestem szerzej znany w internecie, jednak moje prawdziwe imię i nazwisko brzmi Jakub Wiecheć.

Miasto:  urodzenia Kraków, zamieszkania Kielce
Urodziny: 1 listopada 1983 (28 lat)
Stan: Kawaler
Krew: B Rh+
Foto: Picasa
Video: Youtube
Audio player: Foobar2000 1.x
Messenger: Miranda IM 0.10.x
Aktualna praca: Szukam zajęcia

Wykształcenie

2005-2010 Drugi rok studiów uzupełniających magisterskich, kierunek filozofia na Uniwersytecie Pedagogicznym
2003-2005 Studium policealne, kierunek: inżynieria środowiska i melioracja wodna
1998-2003 Technikum Ochrony Środowiska, kierunek: ochrona środowiska

Doświadczenie

2009.08-2009.10 Herbaciarnia „Czarka” – sprzedaż, administrowanie, marketing, public relations;
2008.10-2008.10 AZ Soft S.A. – Telemarketer;
2006.03-2006.04 Kino Kijów – Bileter / kasjer / sprzątacz;
2005.07-2006.07 Model Promotion Group – Hostess, promotor, merchandiser;

Administrator forum internetowego
Do tej pory zajmowałem się współtworzeniem i prowadzeniem portalu internetowego dla kierunku filozofia na mojej uczelni, co szybko zmieniło się na własnoręczne jednoosobowe prowadzenie forum onirycznego. Forum to jest przeznaczone dla studentów dwóch kierunków: filozofii i socjologii, oferuje wymianę informacji, wsparcie, porady oraz różnorodne informacje, jak również stanowi swoistą bazę danych, zawierającą zbiór notatek, kser, skanów różnej maści zgromadzonych na przestrzeni lat przez różnych studentów. Zbiór choć bogaty, nie jest ogólnodostępny z powodów prawnych.

Webmaster strony instytutu uczelni
Przez pewien niedługi czas działałem jako taki webmaster, do tego dochodziły strony kółka i czasopisma filozoficznego. Posiadam pewną podstawową (moim skromnym zdaniem), ale praktyczną wiedzę i zdolności w tym zakresie. Wiedzę tę zawsze chętnie rozwinę, zajmując się jakimś nowym projektem.

Współorganizator nocy informatyka
W swojej działalności ochotniczej mogę się pochwalić współorganizowaniem cyklicznego spotkania naukowo-rozrywkowego „Noc informatyka”, od samego początku. Zakres moich obowiązków był różny, zmieniał się z roku na rok. Począwszy od cateringu, reklamy, PR, po swego rodzaju project-management. Swoje doświadczenie oraz umiejętności z przyjemnością będę oferował w dalszych odsłonach tej imprezy, a której skład z roku na rok jest inny, zależny od rotacji członków koła informatycznego UP.

Współorganizator SFD
Innym projektem, nad którym dane mi było pracować to Software Freedom Day ’09 w Krakowie. Zakres moich obowiązków był zbliżony do Nocy, bardziej skupiony na reklamie w internecie.

Działalność ochotnicza

Praca dla Fundacji „Dziewczynka z Zapałkami”

Języki

Angielski na poziomie zaawansowanym

Inne umiejętności

Zaawansowane umiejętności konfiguracji systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz podstawowe wybranych dystrybucji Linux; Obsługa programów biurowych, użytkownik internetu;
Znajomość języków: HTML, na poziomie podstawowym PHP, CSS

Można mnie znaleźć na:

blip deviantart facebook lastfm youtube

Reklamy